Студенти вчилися, як діяти при пожежі

Пожежні навчання для студентів та працівників пройшли 15 листопада.  За сигналом пожежної тривоги усі мали вийти з адміністративного корпусу через назначені для таких випадків ходи за схемою евакуації.

Пожежники, які приїхали на навчання, допомагали при евакуації і винесли з будівлі двох студентів. Одному з них надавали швидку медичну допомогу. Медбрат студентського містечка Віталій Вечірко розповів присутнім про різні види допомоги та продемонстрував, що потрібно робити, аби врятувати життя людини.

Після цього всі бажаючі змогли повчитися правильному користуванню вогнегасником. Для цього був розпалений невеликий вогонь, який студенти гасили за допомогою вогнегасника.

На цьому навчання не закінчилося, а продовжилося в актовій залі. Представник пожежної служби розповів присутнім про правила поведінки при пожежі, виклав статистичні дані щодо пожеж в Київській обл. та наголосив на необхідності обережного поводження з електроприладами.

Подібні заходи проводяться в УГІ декілька разів на рік, адже пожежа є страшним лихом, і дуже важливо виробити звичку правильних дій в ці моменти, кажуть організатори.

Текст, фото: Аліна Сахненко

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: