Студентка МАУП розповіла про практику в УГІ

Нещодавно в Українському гуманітарному інституті проходила практику Ольга Задніпрянець, студентка 4 курсу спеціальності християнська педагогіка, що навчається в педагогічному інституті МАУП.

Чому для проходження практики ви обрали саме наш ВНЗ, і скільки вона тривала?

Колись я була на презентації інституту, і мені дуже сподобалась атмосфера УГІ, а також видимі моральні християнські цінності. Я зрозуміла, що в закладі навчаються християни, тобто люди, близькі мені по духу. Моя третя, переддипломна, практика тривала один місяць: з 5 лютого по 3 березня.

В чому полягала суть практики?

Я проходила стажування в проректора Українського гуманітарного інституту та викладача з християнської етики, Лариси Георгінової. Суть практики полягала у проведенні  лекцій, семінарів, і анкетувань. Моїм завданням було навчитися добирати матеріал відповідно теми та мети викладу, використовувати найефективніші прийоми та методи для засвоєння програмного матеріалу, використовувати практичні навички спілкування зі студентами.

Чи виникали у вас якісь труднощі протягом практики?

Звісно, на початку я дещо побоювалась і була не зовсім впевнена у своїх педагогічних здібностях. Але Господь був зі мною в усіх моїх починаннях, я відчувала його підтримку і допомогу. Крім цього я завчасно поставила перед собою ціль, адже хотіла стати висококваліфікованим вихователем, і відчувала, що на правильному шляху. Тому я дякую Богу, що він допомагав мені.

Які враження ви отримали і чи набули нового досвіду у цій сфері?

У цій сфері я побачила як взагалі викладати на практиці, бо теорія – це одне, а на практиці все зовсім по-іншому. Зараз я бачу великий результат, тому  зрозуміла, що практика – це не формальність. Вона дала мені більше сил і надії, впевненості у собі. Я навчалася, спостерігаючи за Ларисою Вікторівною, яка викладалася на сто відсотків, і це дало більше стимулу у набутті цієї професії.

Анна Балігар