Студенти відвідали виставку картин Миколи Канєвського

В Українському гуманітарному інституті приділяють увагу всебічному розвитку особистості. Так 24 лютого команда зі студентів разом із Ольгою Чабах, керівником гуртка «Батик» відвідала виставку художніх робіт. Художник Микола Канєвський люб’язно зустрів групу студентів, хоча у виставковому залі був вихідний.

Митець працює в жанрі станкового та монументального живопису. Його картини написані в стилі романтичного модернізму у поєднанні із реалістичною манерою. Загалом на виставці було представлено шістдесят три картини..Кожна із них виконана в особливо підібраній кольоровій гаммі.

Особливу увагу художник звернув на декілька своїх робіт. Він детально розповів про думку, яку вклав у кожний твір. На одній із картин зображено краєвид Одеси – одного із улюблених міст митця. На іншому полотні – збірний образ жителів України у вигляді двох різнокольорових постатей. Також є картина присвячена подіям Революції гідності. Зобразив художник цю подію як боротьбу тореадора із биком.

«Я бачу світ і намагаюся це бачення викласти на полотні, щоб донести суспільству», – відповів Микола Євтихович на запитання про призначення його робіт.

Ольга Чабах висловила припущення, що це не остання зустріч митця зі студентами УГІ і запросила його в гості до навчального закладу.

 

Інна Сокольська

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: