Термін подачі документів на заочну форму навчання подовжений

Цьогоріч Міністерство освіти і науки України оновило ліцензію Українського гуманітарного інституту, тож, тепер став можливим вступ на заочну форму навчання спеціальностей «Журналістика», «Фізичне виховання» та «Економічна кібернетика».

«Раніше у нас була лише денна форма навчання на ці спеціальності. Звичайно, через це наш навчальний заклад мав певні обмеження. Наприклад, ми співпрацюємо з деякими телеканалами або іншими структурами, яким потрібні фахівці у сфері журналістики, фізичного виховання чи економічної кібернетики. Працівники в таких компаніях хотіли б отримати вищу фахову освіту, але в режимі заочного навчання, тому що вони вже працюють безпосередньо в цій сфері. Зараз Міністерство науки оновило нашу ліцензію, і ми отримали можливість набирати студентів і на заочну форму», – розповідає ректор УГІ Людмила Штанько.

Це не тільки розширення можливостей навчального закладу, це розширення можливостей для абітурієнтів інституту: «Ми щиро запрошуємо всіх, хто працює в медіа сфері, сфері освіти чи економічної кібернетики. Будь ласка, не втратьте свою можливість, до 24.09 ви ще можете подати документи і поступити на заочну форму навчання. Нагадую, що той, у кого є попередня освіта, може вступити на навчання за скороченим терміном. Всіх вас чекаємо!» – закликає ректор навчального закладу.