УГІ отримав нагороду за чесний бізнес

16-17 вересня Буча за традицією відзначала День міста. В цей час проходили різноманітні урочистості, містяни святкували та веселились. Під час торжества мерія відзначила бучанські організації та окремих людей, які доклали руку до розбудови міста. Український гуманітарний інститут також отримав нагороду в номінації «Чесний прозорий бізнес», навчальний заклад був названий найкращим платником податків в регіоні.

«Це говорить про те, що позиція чесного бізнеса, яку займає УГІ, не залишається непоміченою владою, можновладці це підтримують та пропагують. Таку позицію ми поширюємо і серед студентів, особливо серед тих, хто вчиться на економічному факультеті. Ми віримо, що після закінчення навчання наші студенти понесуть ці ідеї в маси, ми вважаємо, що нашій країні це дуже потрібно», – розповідає ректор Людмила Штанько.

Людмила Штанько була відзначена медаллю «За заслуги перед містом Буча». Вона вважає, що це успіх усіх працівників та студентів УГІ: «Це досягнення всіх нас, особливо студентів, тому що саме вони своїми діями, акціями, проектами здійснюють позитивний вплив на регіон, а найбільше на молодь. Тому я вітаю всіх нас, це наші спільні відзнаки», – поздоровила ректор.

    1 Комментарий

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: