В Києві відбудеться семінар на тему «Депресія. Хвороба сучасності»

Християнський дослідницький центр «Реаліс», Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського і Протестантський Університет TABOR (Marburg / Germany) запрошують відвідати семінар відомого швейцарського психіатра Самуеля Пфайфера (Samuel Pfeifer) на тему «Депресія. Хвороба сучасності. Допомога спеціалістам допомагаючих професій», який відбудеться 26 квітня з 18:30 до 21:00 в Інституті релігійних наук в Києві за адресою: вул. Деревлянська, 13.

Захід орієнтований на психологів, психотерапевтів, психіатрів, духовних наставників, медиків, педагогів, вчителів загальноосвітніх шкіл, а також на всіх, хто цікавиться даною темою.

Вартість участі: 200 грн (передоплата 100 грн на картку Приватбанку: 5457 0822 8182 6334 Омельченко Олена Миколаївна).

Зареєструватися

Огляд семінару:

 1. Симптоми депресії і частота.
 2. Чотири основні симптоми депресії.
 3. Діагностичні анкети і критерій депресивного епізоду.
 4. Фактори, що впливають на появу депресії.
 5. Форми депресії.
 6. Депресія, психосоматика і культура.
 7. Медикаментозне лікування депресії.
 8. Депресія у жінок і чоловіків.
 9. Терапія і опікування при депресивних розладах.
 10. Обходження з пацієнтами, схильними до суїциду.
 11. Депресія і віра. Симптоми, що ускладнюють релігійне життя.

Акція! На семінарі ви зможете за спеціальною ціною придбати книгу Самуеля Пфайфера «Депресія. Хвороба сучасності» з автографом автора.

Самуель Пфайфер – професор психотерапії і психіатрії Вищої школи Табор в Марбурзі, автор і видавець серії міждисциплінарних семінарів «Психіатрія і душепастирство», він опублікував більш ніж 20 наукових робіт в міжнародних медичних журналах. Матеріали його виступів, доповідей, навчальні посібники для середніх і вищих медичних і теологічних навчальних закладів, академічні книги і науково-популярні буклети публікуються на його загальнодоступному сайті www.seminare-ps.net/ipad/index.php.

За додатковою інформацією та з будь-якими яких питань звертайтеся, будь ласка, до організатора Олені Омельченко: (097) 756 30 09, skype: ladybird7778, e-mail: lena_om@mail.ru

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: