В УГІ 2 дні поспіль проводили «Український вечір»

Студентська Рада Українського гуманітарного інституту за підтримки адміністрації провела для студентів, школярів та місцевих жителів міста Буча «Український вечір». Проходив він 17 (для студентів) та 18 лютого (для усіх бажаючих).
Для відвідувачів заходу проводили конкурси, подавали їжу з української кухні. Також співали українські пісні, такі як «Ніч яка місячна», «Чарівна скрипка», «Чорнобривці». Неабиякий фурор здійняло виконання пісні «Місяць на небі» студентом Павлом Батурлимом. Цей виступ 17 лютого був незапланований і пісня виконувалась а капела. Після виконання цієї композиції зала аплодувала стоячи. Після основної частини було влаштовано фотосесію.
18 лютого захід проводили в якості рекламної акції Інституту. Запрошували переважно школярів, але вечір відвідали й звичайні жителі Бучі..
Проректор з навчального процесу УГІ Людмила Штанько зазначила, що очікує позитивної реакції відвідувачів. Адже захід організували, щоб гості отримали задоволення. Також вона висловила сподівання, що у школярів з’явиться бажання вступати саме в УГІ.

Іван Ярош

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: