В УГІ проходить набір на нові спеціальності

2018-2019 навчальний рік ознаменується відкриттям нових спеціальностей: «Початкова освіта», «Психологія» та «Дизайн». Тепер в Українському гуманітарному інституті абітурієнти можуть обирати спеціальність до душі з більшого переліку професій.

Цього року абітурієнти можуть вступати на будь-яку акредитовану МОН спеціальність в УГІ і паралельно навчатися на одній з нових спеціальностей, яка має міжнародну акредитацію.

«Протягом першого року навчання крім загальних гуманітарних предметів, які будуть зараховані на будь-які спеціальності, студенти пройдуть декілька спеціальних курсів з обраної нової спеціальності, за що отримають спеціальний сертифікат. Тобто за один рік вони пройдуть окрім основного навчання сертифіковану програму. Ця сертифікована програма може бути зарахована в подальшому навчанні в Українському гуманітарному інституті», – пояснює ректор УГІ Людмила Штанько.

Фінансова пропозиція також не може залишити байдужими: студенти зможуть вчитися на двох спеціальностях за ціною однієї.

Оставьте ответ

%d такие блоггеры, как: