Журналістика наживо

Вам важко висидіти годину на одному місці? На вас тиснуть стіни аудиторій? Що ж, Український гуманітарний інститут намагається урізноманітнювати навчання студентів. Таким чином, у четвер, 28 листопада, для групи журналістів І-го курсу, на чолі з викладачем Світланою Іванівною Петренко, було організовано виїздне заняття до Національної радіокомпанії України.

На початку мандрування державною установою керівництво радіокомпанії познайомило студентів з історією радіокомпанії. Для цього студенти відвідали музей радіо. В ньому можна було побачити найстаріші прилади для записування, обробки та подання інформації слухачам. Наприкінці екскурсії кожен студент мав змогу залишити свої враження та побажання у величезній пам’ятній книзі радіокомпанії. В свою чергу, побажання студентам висловив і сам директор музею Ігор Савович Павляк:

12«В наш час радіо вже не приділяють значної уваги, як раніше. Але саме радіо залишається кращою школою мовлення. Тут навчають неперевершенній дикції, красі та професійності мови. Тому ми сподіваємось побачити вас ще у стінах нашого закладу, але вже як практикантів, або навіть працівників…»

Проте, відвідування музею було лише початком мандрівки. Далі студенти мали можливість побачити студії запису програм, студії прямого ефіру, прес-центри та цехи, де створюють різноманітні дитячі, музичні та інші програми.

Нажаль, студенти не змогли спробувати себе у ролі ведучих та звукорежисерів, оскільки на той момент всі студії були зайняті роботою, але керівництво радіокомпанії пообіцяло у майбутньому запросити групу саме з метою особистого ознайомлення з роботою радіо.

Загалом, у студентів залишились добрі враження про це виїздне заняття. Вони отримали великий багаж інформації, яка знадобиться у їх майбутній професії. Вся група з нетерпінням чекає наступного заняття, яке буде проходити за межами аудиторій.

Іван Ярош

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: