Студенти переглянули фільм під відкритим небом

Молодіжний клуб Light Source розпочав 5 вересня низку заходів для студентів показом фільму «Можно только представить». Подія під назвою KINO SNACK відбулася на галявині, неподалік адмінкорпусу і зібрала як нових першокурсників, так і студентів другого, третього та четвертого курсів. Незважаючи на прохолодний вечір, панувала приємна і тепла атмосфера.

Перед початком фільму студенти обирали собі зручні місця та отримували смачний попкорн. А щоб ніхто не нудьгував віце-президент студентської ради Богдан Шумчук провів рухливі ігри.

Молодіжний клуб підготував цікавий і в той же час повчальний фільм, після якого кожен міг зробити певні висновки.

«Це був неймовірний фільм, я навіть не могла втриматись та заплакала», – сказала одна із першокурсниць.

Після перегляду фільму всі присутні разом із Богданом Шумчуком та Анею Прунь заспівали пісню, яка стала своєрідним гімном фільму.

Альона Терещук