Студенти провели заняття замість викладачів

В стінах Українського гуманітарного інституту 5 жовтня відбувся день самоврядування. Студенти старших курсів вкотре мали змогу відчути себе викладачами та провести самостійно пари.

Тож в цей день викладачі мали чудову можливість відпочити та хоч на трішки забути про свої вчительські клопоти.

Студрада на чолі з президентом Петром Проданом взяли на себе всі організаторські питання та, не зважаючи на це, і самі взяли активну участь, зайнявши посади адміністрації закладу.

Петро Продан, який виконував обов’язки президента УАЦВО та проводив пари у всього першого курсу разом із Богданом Шумчуком, віце-президентом студентської ради, поділився своїми враженнями:

• «Мені сподобалося ділитися власним досвідом та думками із нашими студентами та гарно проводити з ними час» – сказав Петро.

День вийшов позитивним, продуктивним та повчальним, як для тимчасових викладачів, так і для самих студентів.

• «Мені дуже все сподобалось, особливо перша пара «Духовне становлення фахівця», яку вели Петро Продан та Богдан Шумчук, було дійсно цікаво», – поділилась своїми враженнями студентка першого курсу Христина Рокіщук.

Альона Терещук