ДИЗАЙН

Твоя творчість на всіх екранах планети

Галузь знань: 02 «Культура і мистецтво»

Освітня програма: 022 «Дизайн»

Кваліфікація: бакалавр з дизайну

-промисловий, займається оформленням і створенням побутової техніки, транспортних засобів;
-дизайн середовища, створює інтер’єр, оформляє будівлі, ділянки;
-графічний, трудиться над створенням торгових марок та реклами;
-3D-дизайн, створює анімації, презентації, макетів допомогою комп’ютерної програми;
-ландшафтний, спеціалізується на роботі, пов’язаної з оформленням земельної ділянки, парку, саду;
-дизайн одягу, взуття та аксесуарів, диктує новий стиль і напрям моди.

Викладачі кафедри – практикуючі дизайнери. Це дає студенту змогу всебічно себе реалізувати: створення проектів, де ідея не має обмежень і задум автора втілюється ще тільки умоглядно та може набути наймасштабнішого розмаху, завжди корелює з реальними можливостями втілення у матеріалі, у майбутньому – на об’єкті. Такий підхід не покладає границі на творчу, індивідуальну складову професії дизайнера, яка майже завжди має співвідноситись з побажаннями замовника, але, навпаки – допомагає студенту знайти свій власний стиль, розвивати та підтримувати його постійний прогрес, трансформацію, зважаючи на актуальний перебіг тенденцій в індустрії та, зберігаючи особисте бачення.

Історія професії дизайнера
Зародився дизайн ще в стародавні часи, коли люди вперше почали стикатися з питанням зручності знарядь праці і побуту.

Сучасний дизайн пов’язаний з тим, що в 19 столітті почало розвиватися індустріальне виробництво, тоді і з’явилася необхідність в проектно-художній діяльності.

Перша школа дизайну з’явилася в 20-х роках 20 століття, адже зростали потреби в таких фахівцях.

Професійне свято

Днем дизайнера прийнято вважати 9 вересня. З’явилося свято у 2005 році, і було приурочене до ювілею популярного і успішного дизайнера Володимира Чуйка.

Своє професійне свято дизайнери відзначають дуже весело і креативно. Досить часто у цей день організовуються різні творчі і дуже цікаві заходи, на яких дизайнери можуть розслабитися і похвалитися своїми творіннями.

Ця професія – справжнє покликання для тих, хто воліє творчість і креатив, для тих хто має гарний смак і розвинену уяву, не звик до монотонної і нудної роботи.

Ідеально підходить ця сфера тим, хто любить малювати, створювати прекрасне, має навички роботи в необхідних програмах для проектування, і мріє творити і насолоджуватися своїми шедеврами.