Фінанси, банківська справа та страхування

Гроші люблять розумних

Галузь знань: 07 «Управління та адміністрування»

Освітня программа: 072 «Фінанси, банківська справа і страхування»

Кваліфікація: бакалавр з психології

фінансовий аналітик,
фінансовий менеджер,
аналітик фондового ринку,
фінансист,
економіст в банках, страхових компаніях, податкових адміністраціях та інших державних та недержавних організаціях і установах,
дилер,
брокер,
страховий агент,
ліквідатор-розпорядник майна підприємств-боржників.

Отримавши диплом державного зразка фахівці з фінансів і кредиту можуть працювати у всіх сферах і ланках фінансової системи України:

комерційних банках,
страхових компаніях,
інвестиційних фондах
інших учасниках фінансового ринку,
підприємствах різних галузей,
державних органах управління тощо.

У 1999 році Український гуманітарний інститут розпочав підготовку фахівців–фінансистів за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”.

Кафедра використовує можливості вивчення закордонного досвіду в межах угод Інституту із його зарубіжними ВНЗ-партнерами – зокрема, Університетом ім. Ендрюса (США), Університетом Монтеморелос (Мексика), Ньюболд-коледжем (Англія), Університетом Сам’юк (Південна Корея), Заокським християнським гуманітарно-економічним інститутом (Росія) та іншими організаціями.

Серед викладачів кафедри 2 доктори економічних наук, 1 – доктор філософських та кандидат економічних наук, та 7 кандидатів наук (6 – з економічних, 1 – з фізико-математичних наук). Отже, 10 викладачів мають наукові ступені та вчені звання, що складає 76,9% кількісного складу викладачів кафедри.

Якщо Ви обираєте професію фінансиста, маєте знати, що вона потребує стратегічного мислення, уважності, математичного складу розуму, витривалості, старанності та посидючості.

Фінансист повинен вміти раціонально розпоряджатися коштами, правильно визначати нарахування податків, активно діяти у сфері фінансових ринків, захищати заощадження від інфляції.