Давай згадаємо ці 20 років

22-23 листопода – святкування двадцятої річниці УАЦВО.

Скоро, зовсім-зовсім скоро настане день, коли колишні й сьогоднішні студенти зможуть зібратись, щоб відсвяткувати день народження Українського гуманітарного та Українсього теологічного інститутів.

Протягом двадцяти років студенти на казковій території не тільки рахували сосни, але й старано “гризли граніт науки”.

Невдовзі, 22-23 листопада, ми матимемо змогу відзначити ювілей Українського центру вищої освіти.

Аналізуючи прожиті роки студентів, можна зробити висновок, що нас об’єднує не так спільні недоспані ночі, тонни випитого заспокійливого перед екзаменом і втрата свідомості від голоду в студентській столовій, як неповнорні відчуття після обіймів професора кафедри теорії та методики фізичного виховання Валерія Терещенка, збільшення анекдотного запасу після лекцій та семінарів Ярослава Ношина, закорінення в юній свідомості патріотизму до нашої Батьківщини завдяки бажанню Федора Проданюка послухати черговий раз гімн України (таке зайвим не буває).

Багато переживши, перетерпівши й досягнувши, маєм змогу разом скласти подяку нашому Господу. Це були чудових 20 років, проте це ще не кінець. Далі буде…

Аріна Швець