Дебют 2020 – чим відзначилися дизайнери?

Наш інститут має об’єднати молодь, навчити жити в дружній команді, тому Дебют якраз втілює цю мету в реальність. Дебют першокурсника – це перший крок до вливання у велику студентську спільноту Українського гуманітарного інституту. І ця подія приносить багато задоволення не тільки для самих здобувачів вищої освіти, а й для педагогічного складу інституту. Ця захоплююча конкурсна програма завжди має намір об’єднати усі покоління та навчальні ступені й дати заряд оптимізму та цілеспрямованості на весь рік, аж до наступного дебюту.

Декілька тижнів завзятих тренувань, протягом яких учасники стали справжньою родиною. Цей період дебютанти будуть згадувати зі сльозами на очах, безумовно, як найкращий період студентських років. Не секрет, що найдивовижнішим своїм креатизмом та красою був виступ Дизайнерів цього року. Журі гідно оцінило ідейність номера, оригінальність підходу до виконання та загальне враження та атмосферу.

Незважаючи на невелику кількість учасників команди, наші «молоді фахівці» змогли створити справжній шедевр, який гідно посів 3-е місце серед таких «стовпів» як «Богослови» та «Початківці».