Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Дебют першокурсника відбувся в УГІ
Новини

Нарешті, після дворічної перерви в Українському гуманітарному інституті відбудеться довгоочікувана подія – “Дебют першокурсника”. Щоправда, цього року братимуть участь студенти першого та другого курсів, адже через війну минулого року свята не було.

Чекаючи свого виступу, студенти, з приємним трепетом у серці, метушаться. Хтось репетирує свої ролі, бо в гуртожитку звучать пісні, дехто чепуриться біля дзеркала, не знаючи, що ж одягти.

І ось останні хвилини, секунди перед початком… Члени журі зайняли свої місця, зайшли глядачі. Усі в очікуванні початку дійства. Нарешті на сцену вийшли ведучі, привітали присутніх та виголосили молитву. А також повідомили за якими критеріями будуть оцінювати представлення учасників: акторська гра, якість підготовки, якість монтажу відео, спів, чистота гумору, оригінальність виступу, наскільки задіяно усіх учасників команди.

Порядок виступу команд визначається жеребкуванням. Першими на сцену виходять студенти спеціальності “Практичне богослівʼя”. Усього виступали шість команд: філологи, богослови, збірна ФЕМ (фінансисти, економісти, менеджери), фізичне виховання, збірна спеціальності “Початкова освіта” та “Психологія”, збірна журналістів і дизайнерів.

Від кожної команди вимагалося відеопредставлення, де кожен студент висвітлює факти про себе, пісня, слова, якої складали самостійно, а також театральний номер, повʼязаний зі спеціальністю.

Зал, звісно ж, підтримував учасників вигуками та оваціями, сміялися навіть ті, кого важко розсмішити. У присутніх були різні симпатії, але фаворитами стали команда ФЕМ та богослови. Однак всі чекали рішення журі. Хто ж цьогоріч стане переможцем?

Отже, третє місце посіла команда фізичного виховання, друге місце поділили дві команди: “Практичне богослівʼя” та збірна “Початкова освіта, психологія”. А переможцями “Дебюту першокурсника 2023” стала збірна ФЕМ.

Софія Курко