До УГІ завітав арт-директор мережі магазинів «Всі.Свої» Сергій Шварц

В рамках ранкової години спілкування студенти мали честь зустрітися з успішною особистістю – Сергієм Шварцем. Гостю вдалося зацікавити студентів історіями з життя і поділитися великим досвідом.

Зокрема, говорили про призначення людини, про те, як знайти своє покликання і займатися улюбленою справою. Сергій поділився власною історією успіху, своїми помилками і способами їх уникнення. Студенти були зацікавлені, наприкінці зустрічі виконали практичне завдання, що допомогло закріпити отримані знання.

«Я роблю те, що я люблю. І дуже добре, коли ти розумієш, що ти на своєму місці. Від роботи отримуєш енергію і не виснажуєшся», – поділився своїми думками Сергій.

Також спікер поділився своїм досвідом: розповів про свої подорожі, карʼєрні здобутки і власні інсайти. Студенти з допомогою прикладів могли розуміти суть цієї лекції. На зустріч завітало багато студентів, частина з яких була онлайн.

Провідною темою виступу стала теза про важливість самоаналізу в житті кожного студента і уміння визначити свій подальший шлях.

«Аналізуйте, що ви відчуваєте, коли поацюєте в певнвй сфері. Якщо ще навчаєтесь- уявляйте себе в ній. Ще одна порада – не застрягайте в чомусь одному, якщо у вас не горять очі до цього.  Змінюйте свій курс на щось інше», – запевняє спікер.

Студенти УГІ надихнулися життєвими принципами Сергія Шварца і здобули нові знання для себе, а головне – у словах гостя знайшли ключ до власного успіху.

Вікторія Литвин