![Дизайнери взяли участь у науковій конференції](https://ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/pexels-olly-933255-scaled-e1715178359188.jpg)
ХІX Міжнародна науково-практична конференція для здобувачів вищої освіти відбулася в Українському гуманітарному інституті. У заході взяли участь близько тридцяти студентів Кафедри графічного дизайну, з яких тринадцять представили результати своєї наукової діяльності.
Студенти підготували доповіді на різноманітні теми у сфері дизайну і не тільки. До прикладу, говорили про психологію кольору, еволюцію дизайну обкладинок, вплив технологічного прогресу на дизайн тощо.
За результатами конференції перше місце здобув Сергій Ільницький, друге місце Ірина Костюк, а третє дісталося Ангеліні Кірдан.