Інвестуйте свої здібності в творчість – як діє студентський хор

На початку вересня відбувся набір в ряди хористів студентського хору. Це дало можливість першокурсникам і ще один шанс студентам інших курсів реалізувати свої таланти тут. Та й не тільки в хорі, а й різних ансамблях музичних інструментів.

Також цьогоріч студентство вітало нового керівника хорового та музичного служіння, прекрасну, талановиту, щиру, добру і чуйну Дану Доманську, яка за короткий термін і низку не простих обставин сформувала новий склад хору.

‘’Дуже приємні враження від перших репетицій і виступів, – ділиться враженнями студент першого курсу богословського факультету Юрій Вірста. – Після прослуховування мене взяли одразу в два хори: УАТІ та УГІ. Перед цим я вже співав у хорі, тому потрапити сюди для мене було великою радістю. Я задоволений людьми тут, репертуаром, атмосферою, і особливо Даною Олегівною, її посвяченістю, прагненням навчити. Їй хочеться віддавати, те що нас наповнює. Хор – це організація, і важлива цілісна картина. Я з цим погоджуюсь, але саме Дана Олегівна цінує те, з чим ми прийшли, з чим ми готові ділитись’’, – з теплотою і трепетом розповідає студент.

Тому, друзі, не зволікайте і реалізуйте свої таланти саме тут і зараз!

Валерія Голоскевич