Колишній редактор Moscow Times поділився досвідом із студентами

Народжений в Замбії стає головним редактором Moscow Times.

Від наркотиків до місіонерських вістей.

Від бандитського кола спілкування до інтерв’ю з дітьми.

Народжений служити, він пройшовши великий шлях і тяжкі випробовування.

Студенти спеціальності «Журналістика» 23 вересня провели зустріч з відомим журналістом Ендрю Макчесні.

Всі студенти з першого по четвертий курс зібралися в актовій залі, аби послухати про тонкощі своєї майбутньої професії і ті труднощі, які можуть очікувати. Крім того, журналіст поділився і досвідами з Богом. Також студенти мали змогу задавати питання після спічу Ендрю, навіть особистого характеру.

Послухати Ендрю прийшли Ірина Гриненко, завідувачка кафедри журналістики і викладач, професор Максим Балаклицький. Ендрю притаманне почуття гумору, це надало зустрічі досить невимушеного характеру: «…Я справжній афроамериканець, бачите?».

Також він розповідав про свої подорожі: «Рік після народження я прожив в Замбії, далі мої батьки переїхали до Зімбабве – там я прожив 9 років, потім 3 роки в Індонезії, потім 2 роки в Сінгапурі, потім в Америці 7 років. Там я закінчив своє навчання і одразу переїхав до Росії – там я прожив 17 років. Після цього мені запропонували працювати журналістом в Генеральній конференції церкви АСД». Після деяких вагань він все ж погодився.

Цікавий шлях пройшов Ендрю, і це надихало студентів. Після власного опитування стало ясно, що молоді журналісти раді новим зустрічам з такими людьми як Макчесні, котрі мають досвід, яким можуть поділитися.

«Обов’язково треба запрошувати журналістів-практиків, які будуть ділитися своїм досвідом, досягненнями», – каже Ірина Гриненко. А студенти вже чекають на нові цікаві і корисні зустрічі.

Прокопчук Марія