Команда УГІ виборола бронзу на волейбольному турнірі

Шість команд зі всієї України взяли участь у волейбольному турнірі на базі Університету митної справи та фінансів у Дніпрі. Зокрема приїхали команди з Кривого Рогу, Харкова, а також приєдналися три місцеві команди. Збірна Українського гуманітарного інституту з Бучі також долучилася до змагань. Загалом турнір обʼєднав більше сорока учасників.

Кожна команда прагнула досягти перемоги, атакуючи та захищаючись на високому рівні. Глядачі мали можливість переконатися у високій майстерності кожного учасника. Матчі були напруженими та захоплюючими. В той же час між суперниками панував дух взаємоповаги та розуміння.

За результатами запеклої боротьби переможцями турніру стала команда з Харкова. Вони продемонстрували високий рівень координації та командної роботи. Срібло турніру отримала команда “Вольові” з Дніпра. Збірна УГІ посіла почесне третє місце, показавши згуртованість та дружність учасників команди.

Турнір із волейболу в Дніпрі став спортивним заходом, що об’єднав людей із різних регіонів. Спортивна духовна атмосфера та цікаві моменти створили святковий настрій для всіх присутніх. Найкращі команди отримали не тільки призи, але й визнання за їхній внесок у розвиток волейболу в Україні.