Корисні можливості Telegram для студентів

Саме ця платформа стала популярною останній час, особливо серед студентів та різних видів професій. Telegram законно посідає одне з найбільш популярних social media в Україні. Пораджу вам декілька цікавих моментів для продуктивного користування цим ресурсом.

Studlava

Шукаєш роботу? Тоді цей канал стане тобі в нагоді. Тут можна знайти вакансії та стажування у різних сферах, такі як: SMМ, філологія, ІТ та інші. А знайти роботу тобі допоможе власний бот каналу, який надсилатиме сповіщення про нові вакансії в твоїй сфері.

Prometheus

Хочеш в дорозі послухати щось для розвитку? Або не знаєш як написати книгу? Цей канал публікує тези різних курсів, майстер-класів. Знайдеш безкоштовні онлайн-курси на зовсім несхожі тематики.

Planning / study / учеба

За мотивацією, статтями, порадами та методиками підготовки до іспитів можна йти сюди. Якщо хочеш навчитись планувати, відпочивати та розуміти мову домашньої тваринки – welcome.

Функціонал телеграму

Якщо ти активний користувач, то не з чуток знаєш, як потрібна інформація може загубитись серед всіх діалогів. Але цей «хаос» можна виправити.

Папки

• Відкрийте налаштування – «колесо» в меню, або свайп направо з головного екрану – та оберіть «Папки» (Folders).
  • Натисніть «Створити нову папку» (Create New Folder). Ну і все, можете назвати її, але чим простіше і конкретніше, тим краще!
  • Можеш створювати безліч папок, але не перестарайся.

«Надіслати пізніше»

Треба терміново надіслати інформацію чи файл, але твій співбесідник на парі, чи зайнятий іншими справами? Це не є проблема. Можеш користуватись цією функцією.

• Друкуєш текст / прикріплюєш файл
  • Затримуєш кнопку зі стрілочкою відправки – з’явиться меню, де можна вибрати час для надсилання пізніше.

Оксана Кочева