Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Марк Холл, тренер із тридцятирічним досвідом, розповів про “3D тренерство”

Марк Холл працював у Сполучених Штатах Америки з командами із софтболу, футболу, баскетболу та гімнастики. До Бучі він завітав, щоб узяти участь у міжнародному саміті “Новий погляд на тренерство”. Студенти та викладачі Кафедри ТЕФ, а також тренери, які бажали підвищити свою кваліфікацію отримали можливість ознайомитись із професійними досягненнями пана Холла, який є визнаним експертом у своїй галузі.

Марк Холл поділився власним досвідом та знаннями, розповів про успіхи та виклики, з якими стикається під час роботи. А також наголосив на важливості розвитку командної співпраці та взаємодії між тренером та спортсменами. Основою його діяльності є 3D підхід – розвиток спортсмена у трьох напрямках: фізична підготовка, тіло та розум та духовна складова.

Тренер розповів, як завдяки своїй методиці підготовки та особистому підходу до кожного спортсмена, він зміг допомогти команді досягти великих успіхів. Ця історія надихнула багатьох учасників самміту та показала їм, як важливо мати відповідальне ставлення до роботи з командою враховуючи 3D підхід.

Учасники саміту зазначили, що досвід Марка Холла надихнув їх на нові звернення на шляху професійного зростання.