Меморіальну дошку на честь Юрія Чабаха відкрили в Бучі

У Бучанському ліцеї №9 відкрили меморіальну дошку на честь Юрія Чабаха, випускника Українського гуманітарного інституту. Ольга Чабах, мати Юрія, є завідуючою бібліотеки УГІ.

Близько сотні осіб прийшли підтримати батьків, рідних та близьких Юрія. В заході також взяли участь представники адміністрації та студенти УГІ. Студентський хор виконав декілька музичних творів.

З дитинства Юрій зростав з почуттям справедливості та завжди ставав на захист слабших. Після Революції Гідності, в якій він брав активну участь, подав документи у новостворену Національну поліцію України, згодом отримав звання капітана, став оперуповноваженим карного розшуку Бучанського районного правління поліції. Колеги Юрія завжди ставилися до нього з повагою та шаною, відчували в ньому силу, знання, професіоналізм та товариську підтримку.

Після повномасштабного вторгнення та окупації Бучі Юрій з колегами всіма силами допомагав людям евакуюватись, розбирав завали будинків, допомагав іншим ризикуючи собою.

Загинув від руки ворога, рятуючи життя людей 5 березня 2022 року. Указом Президента України капітан Юрій Чабах був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Пам’ятаємо і будемо пам’ятати, вічна пам’ять тим, хто за нас віддає життя!

Віталіна Нестругіна