На благодійному концерті зібрали більше 37 тисяч гривень для студентки

Благодійний концерт «Вся хвала», на меті якого було зібрати кошти для студентки Українського гуманітарного інституту Альони Михалко, відбувся 12 грудня.

Альона, двадцятип’ятирічна дівчина, через загострення хвороби не може як зазвичай ходити на пари й насолоджуватись  життям. Зараз вона навчається в УГІ на факультеті психології. Детальніше про дівчину ми писали трошечки раніше.

«Я люблю музику, особливо ту, що прославляє Бога. Мені сподобався спів хору, він був професійним. Відчувалась присутність Господа», –  поділилася враженнями Альона.

Концерт ініціював студентський хор на чолі з диригенкою Дар’єю Шевчук. Приміщення було заповнене глядачами, також виступ можна було переглянути через пряму трансляцію на YouTube. Окрім хорового співу у програмі були ансамбль «Handbells», яким керувала Олена Корчук, та пісня у виконанні Анни Рябенко.

Протягом концерту зібрали 31851 гривню та 100 доларів. Однак на цьому люди не зупинились, і вже наступного дня, 13 грудня, пожертвування збільшились до 37849 гривень та 100 доларів.

«На концерті «Вся хвала» Бога прославили не тільки ті, хто був на сцені, але й аудиторія, адже своїми пожертвами вони показали, наскільки Бог великий – Він піклується про нас. Під натхненням музики й Духа Святого вдалось зібрати чималу суму. У залі більшість присутніх – студенти.

Вся хвала нашому Богу за Його турботу, любов і милість, яку Він іще раз показав. Господь надихнув усіх, хто був на нашому концерті», – розповів ведучий концерту, вчитель християнської школи «Академія мудрості» та пресвітер студентської церкви Денис Козоріз.

Аріна Швець