На останньому вечорі першокурсники готували піцу

Сесія закінчилась. Навчальний 2020-2021 рік проминув. Для когось він був особливо важливим, тому що став початком студентського життя. У четвер, 27 травня, студенти, що торік вступили до інституту, могли востаннє відчути себе «першачками».

Студентська рада організувала захід, де першокурсники могли поборотись за піцу, не знаючи про це. Утворені команди розігрували начинки для піци, наприклад гриби, чорні оливки, кукурудзу тощо. Коли продукти були вже розподілені, команди самі робили піцу, яка б відрізнялась від решти. Поки вони готувалися, ігровий вечір продовжувався.

Агнеса Щерба та Богдан Шафаренко, ведучі, вирішили провести інтерактиви для продуктивного спілкування. Кожен міг назначити 2-хвилинне побачення й поспілкуватись на певну тему. Якщо дивом хтось залишався без пари, ведучі охоче також брали участь у грі.

Найбільше людей зближує спільна трапеза. Тому найприємніші розмови відбувались протягом того, як студенти куштували свій витвір.

Вечір закінчився духовною частиною, яку проводив голова Українського теологічного інституту Ілія Лукін. Що може бути краще правильного початку канікул?

Аріна Швець