На Pizza Party студенти розважалися та смачно їли

21 жовтня відбулася Pizza Party під керівництвом студентської ради з конкурсами та смаколиками. Учасники спробували домашню піцу, взяли участь у різних конкурсах та отримали хороший настрій. Як розповіла міністр культури Агнеса Щерба, Pizza Party була організована для того, щоб студенти відпочили, відполіклися від навчання, поспілкувалися і, звісно, поїли смачно.

У підготовці вечора взяли участь усі члени студради: кожен мав свої обов’язки. Дехто готував піцу, розповіла Агнеса. “Кожен поставився до своїх обов’язків відповідально, тому усе вдалося”.

Студентка другого курсу Катерина говорить: “На Pizza Party я чудово провела час із друзями, такі заходи покликані зближати студентів, розряджати обстановку від буденності навчання”.

Міністр культури Агнеса Щерба також розповіла, що чула лише позитивні відгуки про вечір і поділилася, що і сама задоволена заходом.

Олександр Лисенко