Насторожує безвідповідальність у студентах – викладач фізкультури Петро Ніколенко

З початку цього навчального року в Українському гуманітарному інституті вчителем фізичної культури працює Петро Ніколенко. Він розповів дещо про себе.

Про яку професію ви мріяли в дитинстві?

В дитинстві я мріяв бути пожежником.

Які труднощі вашої професії найважче перенести?

В моїй професії потрібно мати багато нервів та терпіння, але доволі часто їх не вистачає

Яке найдивніше запитання вам ставив студент?

«Коли я маю це зробити, якщо я постійно не хочу?»

Яка найдивніша річ сталася з вами під час пар?

У друга був день народження, і ми з компанією в балаклавах і зі зброєю залетіли на пару, одягнули мішок на голову і просто вмкрали його з пари.

Що вас насторожує в поведінці сучасних студентів?

Дуже насторожує байдужість та безвідповідальність, на жаль, такі риси в деяких наших студентів присутні.

Як вам вдається запам’ятати імена своїх учнів? У вас є якісь асоціації з ними?

Ніяк, це одне з найважчих.  Можливо, спілкування поза парами допомагає запам’ятати.

Як ви мрієте провести свою відпустку? Чому саме так?

Це має бути гірсько-лижний курорт в компанії друзів. Просто дуже важко зібратись великою компанією, тому ідеальна відпустка – це 10-15 близьких друзів.

Ваш улюблений вислів/цитата?

«Победители никогда не сдаются, а сдавшиеся никогда не побеждают». Винс Ломбарди

Яка ваша улюблена страва з їдальні?

Моя найулюбленіша страва з їдальні – це салат з сухариками

Чи будете ви підтримувати зв’язок з студентами, які випустяться?

Якщо вони будуть хотіти цього, то я тільки за.

Наталія Красновид