Гуртки:
- Школа макроекономічного прогнозування. Керівник Макаренко І.П. Проєкт здійснюється спільно з Інститутом еволюційної економіки (меморандум) та Міністерством економіки.
Школа заснована в … році. Тривалість підготовки слухачів – 1 рік. Набір в школу здійснюється щорічно. Навчання відбувається на платній основі. - Науковий гурток “Економічний прорив”. Започатковано в 2019 році на основі замовлення теми дослідження від Міністерства економіки.
Наукові керівники: Макаренко І.П., Штанько Л.О.
Учасники з числа студентів та випускників: Курашкевич М.О., Григус О.О., Пархомчук П., Верещак Д., Вихованець Д.
Збірка студентських робіт “Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього”
3. Команда “EKO TEAM” почала свою роботу з 25 вересня 2019 року за підтримці викладача-куратора кафедри економічної кібернетики, фінансів та менеджменту Наталії Смереки та к.е.н., доцента, ректорки Людмили Штанько. У гуртку брали участь студенти економічних спеціальностей: Оксана Григус (економічна кібернетика), Тетяна Нагорна (економічна кібернетика), Олександра Безуглова (менеджмент), Дар’я Тарасова (фінанси, банківська справа і страхування) та інші.
Основні ідеї гуртка:
- сортування сміття;
- збір макулатури;
- проєкт “Їм зі своїм” (ходили в їдальню зі своїм посудом)
- популяризація ідей серед студентів.
Новини гуртка:
1) Студенти збирають і здають макулатуру – Український гуманітарний інститут – https://ugi.edu.ua/studenty-zbyraiut-i-zdaiut-makulaturu/ )
2) Команда запросила Ірину Садову, яка є головною редакторкою порталу “bucha.life” і організатором клубу урбаністів у Бучі. Ректорка Штанько Людмила Олександрівна увійшла в цей клуб. Після знайомства у цьому клубі з представниками підприємства МПП “РАДА” був укладений договір і придбані контейнери для сортування сміття.
https://ugi.edu.ua/uhi-doluchyvsia-do-proiektu-sortuvannia-smittia/