Наукова робота студентів та гуртки

Гуртки:

1. Школа макроекономічного прогнозування. Керівник Макаренко І.П. Проєкт здійснюється спільно з Інститутом еволюційної економіки (меморандум) та Міністерством економіки.
    Школа заснована в … році. Тривалість підготовки слухачів – 1 рік. Набір в школу здійснюється щорічно. Навчання відбувається на платній основі.
  2. Науковий гурток “Економічний прорив”. Започатковано в 2019 році на основі замовлення теми дослідження від Міністерства економіки.
    Наукові керівники: Макаренко І.П., Штанько Л.О.
    Учасники з числа студентів та випускників: Курашкевич М.О., Григус О.О., Пархомчук П., Верещак Д., Вихованець Д.

Лист від мінекономіки

Оцінки проекту Синергія

Збірка студентських робіт “Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього”

Критерії оцінювання робіт

3. Команда “EKO TEAM” почала свою роботу з 25 вересня 2019 року за підтримці викладача-куратора кафедри економічної кібернетики, фінансів та менеджменту Наталії Смереки та к.е.н., доцента, ректорки Людмили Штанько. У гуртку брали участь студенти економічних спеціальностей: Оксана Григус (економічна кібернетика), Тетяна Нагорна (економічна кібернетика), Олександра Безуглова (менеджмент), Дар’я Тарасова (фінанси, банківська справа і страхування) та інші.

Основні ідеї гуртка:

• сортування сміття;
  • збір макулатури;
  • проєкт “Їм зі своїм” (ходили в їдальню зі своїм посудом)
  • популяризація ідей серед студентів.

Новини гуртка:
1) Студенти збирають і здають макулатуру – Український гуманітарний інститут – https://ugi.edu.ua/studenty-zbyraiut-i-zdaiut-makulaturu/ )

2) Команда запросила Ірину Садову, яка є головною редакторкою порталу “bucha.life” і організатором клубу урбаністів у Бучі. Ректорка Штанько Людмила Олександрівна увійшла в цей клуб. Після знайомства у цьому клубі з представниками підприємства МПП “РАДА” був укладений договір і придбані контейнери для сортування сміття.