Нова Студентська рада вступила в свої обов‘язки

9 жовтня нова Студентська рада вступила в свої обов‘язки. Під час ранкової години спілкування відбулося посвячення нових членів Студради і прощання із колишніми.

Згадати, як проходили дебати, можна тут.

А пригадати, як пройшло голосування, можна тут.

Перед тим як представити новообранців, колишня СР на чолі з експрезидентом Богданом Шумчуком виступила зі звітом про виконану ними роботу. Кожен міністр детально розповів про свої досягнення за цей рік.

«Я пішов у Студраду ще на 1 курсі, а зараз вже на 4. Звісно, піти зі Студради – це як відірвати шматочок чогось важливого і рідного від серця. Я буду сумувати за цими часами і в той же момент насолоджуватись свободою. І все ж, нова СР крута і “потужна”. З більшістю із них я вже мав досвід роботи і вони досить чудово себе показали. Вірю,  що Господь дасть їм мудрості», – сказав Даниїл Абрамюк, екссекретар СР.

Після прощань відбулося довгоочікуване представлення та передача обов‘язків новій Студентській раді. Вже колишній президент, Богдан Шумчук, урочисто віддав всі повноваження новому президенту Дмитру Войтовичу. А Дмитро в свою чергу представив студенству свою нову команду.

Тож, ось склад Студентської ради 2020-2021:

Президент СР – Дмитро Войтович;

Голова УГІ – Емілія Мельничук;

Голова УАТІ – Владислав Берецьки;

Міністр культури – Марина Коваленко;

Міністр соціальних питань – Христина Пасечник;

Міністр спорту – Петро Ніколенко;

Міністр інформації – Дмитро Бас;

Скарбник – Владислав Легкун;

Віцепрезидент – Андрій Мачіха;

Секретар – Уляна Пилипенко.

«Я маю деякі  переживання саме через те, що я  вперше займаю таку посаду. Але, не зважаючи на це, я справді хочу зробити щось важливе для всього освітнього центру. Команда в мене сильна і кожен з цих людей може багато чого  зробити. Обіцянок на дебатах було багато, тому я докладу максимум зусиль, щоб ці обіцянки стали реальністю», – сказав нообраний президент СР Дмитро Войтович.

«Моє голосування і результат, який ми отримали,  збігся на 50-60%. Якщо чесно, мені не сподобалося те,  як проходило знайомство з кандидатами, але, не зважаючи на це, я впевнена, що нова СР впорається з новими обов’язками і працюватиме ще краще, ніж її попередники», – поділилась враженнями студентка 3 курсу Тіна Мірошніченко.

Альона Степаненко