Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Об’єднанню випускників кафедри журналістики «МедіаМост» виповнилося два роки

Об’єднанню випускників кафедри журналістики «МедіаМост» виповнилося два роки

Два роки тому, у 2019 році було створене об’єднання випускників кафедри журналістики Українського гуманітарного інституту «МедіаМост». Все почалося із групи у Фейсбуці, де колишні студенти обмінюються новинами у сфері журналістики і не тільки, діляться професійним та життєвим досвідом.

Випускники кафедри журналістики вважають найсильнішим фактором, що їх об’єднує – студентські роки в УГІ, такої думки 91,3% опитаних. На другому місці – професія, 60,9%; на третьому – членство в церкві, 26,1% опитаних.


«Ці результати опитування підтверджують наше розуміння цілей об’єднання, – каже модераторка групи, випускниця і зараз викладачка на кафедрі журналістики Тетяна Руда, – створювати умови для комунікації за професійними інтересами, щоб вони були для випускників не менш значущим елементом, ніж спогади про студентські роки».

Із традиційних тем постів випускників найбільше цікавлять новини з кафедри журналістики – 56, 5% і новини з УГІ – 52, 2%.

До відповідей на анкету було вирішено залучити 23 випускники 2016-2020 рр., Виключивши «свіжих» бакалаврів 2021 року.

З 44 випускників наразі 36 у групі. У 2019 році, готуючись до п’ятого ювілейного випуску, ініціатори задумали організувати радісну зустріч всіх тих, хто закінчив кафедру журналістики, але планам завадив ковід. Проте об’єднання виявилося дуже потрібним в підготовці до акредитації.

Цієї осені група переїхала з Фейсбуку в Телеграм.

«Це не просто формальний крок, – пояснює модераторка Оксана Соловйова, – за підсумками анкетування ми сподіваємося, що на новому сервісі інформування та обговорення підуть жвавіше, зв’язки зміцняться. У жовтні проведемо психологічний тренінг для випускників».

Доцент кафедри журналістики Надія Хлєбнікова в групі з першого дня, і теж у якості модератора. Вона вважає, що головне завдання об’єднання – підвищувати можливості та покращувати якість життя кожного учасника: «Свої люди в різних регіонах і країнах – це свої люди. Через них легше перевірити інформацію, обговорити ідею, проєкт, зібрати підписи, спланувати поїздку, знайти або змінити роботу, надати й отримати духовну підтримку. Я знаю випадки, коли особиста дружба, на жаль, слабшала після завершення навчання. А мережа, думаю, здатна підтримати і особисту дружбу».

На період опитування випускники повідомили, що дев’ять осіб з них працюють в журналістиці і шестеро – у сфері медійних комунікацій.

Мар’яна Сидорочкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *