Патріотичний челендж відбувся на кафедрі ТЕФ

Студенти спеціальності “Фізична культура і спорт” протягом жовтня та листопада минулого року взяли участь у патріотичному челенджі. Організатором виступила Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання.
Патріотичний челендж відзначився своєю унікальністю, віддзеркалюючи специфіку освітньої програми, яка вивчає взаємодію фізичної культури та національної ідентичності. Замість традиційних методів оцінки, здобувачам було запропоновано виразити свою креативність та патріотичний дух через власні проєкти.
Завдання челенджу варіювалися від створення арт-об’єктів та презентацій до організації спортивних заходів національної тематики. Студенти проявили ініціативу, втілюючи ідеї та переконання в оригінальних проєктах, що вразили як змістом, так і виконанням.
Підсумкова виставка проєктів відбулася на початку листопада. Багато учасників та відвідувачів продемонстрували значний інтерес до творчості та патріотизму. Особливо, це стосувалося молодого покоління.
“Челендж виявився дуже вдалим експериментом, який сприяв не лише розвитку креативності здобувачів, але й зміцнив почуття патріотизму серед молоді. Ми пишаємося результатами та великим духом спільноти”, – поділилася завідуюча кафедрою ТЕФ Ірина Корженко.
Патріотичний челендж на кафедрі ТЕФ у 2023 році став не лише вікном у творчість та патріотизм, але й справжньою святковою подією, яка вкотре підтверджує важливість національної освіти та розвитку патріотичних цінностей серед молоді.