Першість з тенісу виборов минулорічний чемпіон

Сьогодні кожній людині потрібен спорт, це допомагає покращити стан здоров’я, бути у формі та просто весело провести свій час. В Українському гуманітарному інституті завжди дбають про добре самопочуття та гарний настрій, тож 24 лютого був проведений турнір із настільного тенісу.

На турнір зареєструвалось 10 людей, але брало участь 8 гравців. На жаль, цього року дівчата не грали, адже була тільки 1 бажаюча. Суддями були міністр спорту Студради Петро Ніколенко та  студент 3 курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” Богдан Підмазко. Гра була дуже запеклою та цікавою, навіть проректор з виховної роботи прийшов підтримати гравців.

Як і в минулому році, абсолютним чемпіоном турніру став Антон Макарук. Друге місце зайняв Олексадр Чебан. Третє місце – Ігор Носенко.

Усі учасники цього турніру отримали позитивний настрій та задоволення від гри.

Анастасія Дяченко