Представники УГІ зустрілися з тренером футбольної команди ЮКСА

Представники Кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання провели зустріч із Миколою Цимбалом, тренером збірної футбольної команди ЮКСА (Українська Християнська Спортивна Академія, UCSA). Це український футбольний клуб із села Тарасівка Фастівського району Київської області. Клуб є частиною Української християнської спортивної академії. У цьому сезоні команда дебютувала у другій лізі чемпіонату України з футболу.

“Ми мали можливість поспілкуватися з відомим тренером, який має багаторічний досвід у роботі з командами різних рівнів. Тренер поділився знаннями, наголосивши на важливості фізичної підготовки та здорового способу життя.

Наша зустріч із тренером Миколою Цимбалом стала початком співпраці. Ми задоволені цим досвідом та вважаємо цю зустріч важливим кроком у професійному зростанні. Під час спілкування вдалося обмінятися ідеями та планами, домовитись про спільну роботу та партнерство.

Тренер надихнув нас на нові досягнення та покращення у роботі. Також ми відчули, що немає меж для досягнень, якщо працюєш разом із видатними фахівцями”, – розповів заступник завідувача кафедри ТЕФ Андрій Стешиц.