Віра, небезпечна для життя

Книга Тома Дойла, в якій розповідаються дивлвижні історії навернення в християнство. Том Дойл ділиться історіями із Сомалі, Сирії, Іраку, Саудівської Аравії, Єгипту та Гази. Він розповідає про мусульман, які зустрічали Ісуса різними способами, і які зазнали радикальних навернень. І їхнє життя прийняло такий радикальний поворот, як і життя апостола Павла. Досвід спасіння і нової свободи в Ісусі Христі настільки сильний, що змушує їх розповідати іншим про своє життя на кону загибелі.

Найпоширеніший спосіб, яким люди, яких ми зустрічаємо в книзі, прийшли до віри – це видіння та мрії. Як інакше люди, які не знають жодного християнина, можуть повірити в Ісуса? Вони йдуть за Ісусом, незалежно від ціни.

Дві жінки

Вчителька присвячує життя навчанню молодих жінок Корану. Вона переконана, що Коран – це справжнє одкровення від бога, в якого вона вірить. Вона любить Коран, і вона хоче, щоб молоді саудівські жінки любили його. Але одна з молодих дівчат, яку вона вчить, здається, не бажає вчитися. Далі Том Дойл розповідає як саме ці дві жінки познайомились із Ісусом.

Сомалійські пірати

Розділ про «Сомалійських піратів» не про сомалійських піратів. Йдеться про християн-сомалійців, які контрабандою переправляють Біблії. Вони ставлять своє життя на межу, щоб більше людей мали можливість прочитати «заборонену книгу». Про ті випробування, з якими стикаються “пірати” розповідається у цьому розділі.

Зустріч з Ісусом у сні

Ще одна з потужних історій розповідає про двох людей, які зустрічають Ісуса через сни. У своїх снах він каже їм: «Іди за мною». І вони глибоко зворушені цією постаттю, яка випромінює таку любов і спокій.

Заслуговує на визнання

У Каїрі ми зустрічаємо двох молодих студентів університету, які стали хорошими друзями, одного християнина, а іншого з мусульманським походженням. Молодий мусульманин розчарований надмірним розвитком революції в Єгипті, і він приходить до віри в Ісуса. Він стає найбільш охочим з двох, щоб розповісти про Ісуса. Але це має свої наслідки.

Том Дойл закликає: «Нарешті, ми просимо вас, щоб, читаючи, ви приєдналися до нас у молитві за цих нових друзів… Їхнє життя заслуговує на те, щоб їх визнали, і єдине, про що вони просять, це те, що їм не дають жодної заслуги. Вони слуги, і, звичайно, честь зарезервована для їхнього царя і Його одного».

Ілля Іжевський