Розпочалися вибори в Студентську раду

В Українському гуманітарному інституті розпочалися вибори до Студентської ради. Наразі всі охочі мають змогу подати свої кандидатури. Заявки прийматимуться до 30 березня, а 7 квітня відбудеться голосування.

Право подати свою кандидатуру має студент 1-3 курсів денної форми навчання без заборгованостей. При цьому балотуватися можна лише на одну посаду. Виборчий комітет залишає за собою право зняти кандидата у разі порушення протоколу виборів у СР.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

• заява;
  • заповнена анкета;
  • передвиборча програма;
  • автобіографія;
  • реєстраційний внесок у розмірі 50 грн для кандидата в міністри СР;
  • реєстраційний внесок у розмірі 100 грн для кандидатів в президенти та голови СР.

Агітаційну компанію дозволяється проводити в будь-якій формі, не порушуючи честі та гідності інших кандидатів. Агітація припиняється за день до голосування. Під час виборів забороняється використовувати символіку політичних партій та релігійних об’єднань.

Президент СР, голова УГІ та голова УАТІ обираються місцевим таємним голосуванням строком на один рік. Якщо жоден із кандидатів в президенти не набрав більше як 50% голосів, то проводиться другий тур виборів, в якому беруть участь два кандидати, які набрали найбільше голосів у першому турі. Кандидат у президенти СР, який набере найбільше відсотків голосів у другому турі, стає переможцем у виборах.

Вибори міністрів СР відбуваються паралельно з виборами президента та головами УГІ та УАТІ прямим таємним голосуванням. Перемагають кандидати, які набрали найбільше число голосів усіх студентів, які взяли участь у виборах.

Після завершення підрахунку голосів на офіційному сайті УГІ та на сторінках в соціальних мережах публікуються офіційні результати голосування.

Тому, якщо ви не уявляєте свого життя без активної діяльності і хочете зробити життя студентів краще і цікавіше, бажаєте розвиватися самі, студентська рада – це місце реалізації всіх талантів і здібностей!

Олег Проданюк