Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Розвиток фізичних і психічних якостей у спортсменів обговорили на круглому столі

Розвиток фізичних і психічних якостей у спортсменів має ключове значення для досягнення високих результатів. Кафедри “Фізичного виховання, спорту та здоров’я” Державного податкового університету та “Фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання” Українського гуманітарного інституту приділяють особливу увагу цьому аспекту, впроваджуючи різноманітні програми та ініціативи.

Круглий стіл, присвячений темі “Розвиток фізичних і психічних якостей у спортсменів”, став важливим кроком у співпраці та обміні досвідом між цими закладами вищої освіти. Учасники обговорили не лише теоретичні аспекти розвитку фізичних та психічних якостей у спортсменів, а й практичні підходи до їхнього впровадження у навчальний процес.

Однією з ключових тем було питання дисципліни “Фізичне виховання” у вищих навчальних закладах. Представники обох кафедр поділилися своїм підходом до організації занять, спрямованих на розвиток фізичних навичок та загального фізичного стану студентів. Важливою є інтеграція фізичних вправ у навчальний процес, що допомагає студентам підтримувати активний спосіб життя.

Друга частина обговорення стосувалася психологічного супроводу спортсменів. Здатність керувати стресом, розвивати вольові якості та підтримувати психічне здоров’я є необхідними аспектами успішної спортивної кар’єри. Фахівці наголосили на важливості психологічної підготовки та підтримки, яку надають студентам спеціалізовані фахівці.

В результаті обговорення визначили, що для досягнення максимальних результатів у спорті, необхідний комплексний підхід до розвитку фізичних та психічних якостей. Співпраця між кафедрами “Фізичного виховання, спорту та здоров’я” Державного податкового університету та “Фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання” Українського гуманітарного інституту є важливим кроком у напрямку вдосконалення навчального процесу та підготовки кваліфікованих спеціалістів у галузі фізичного виховання та спорту.