Що можна виграти, взявши участь у Конкурсі юних журналістів?

Щорічний конкурс юних журналістів, який проходить вже у четверте, відбудеться з 1 березня по 10 травня. Старшокласники зможуть спробувати себе у таких темах, як «Що б я змінив у своєму житті/місті/державі?», «Моє місто/ суспільство через 10 років» і «Герої мого життя/міста/країни». Кожен зможе розкрити себе і свій талант.

Цього року партнерами конкурсу стали медіа група «Надія», інтернет-газета «Путь», інформаційна агенція «Погляд». Юні журналісти можуть надсилати файли у вигляді аудіо, відео та фото.

Важливим є дотримання критеріїв, а саме: оригінальність підходу до теми і заголовку, логічність викладу думок та вміння викладати факти, грамотність, а також вміння аналізувати та робити висновки, образність та асоціативність мислення, позиція автора, як особистості. Молоді люди зможуть розповісти історії про те, як вони уявляють своє місто або суспільство через цілих десять років! Цікаво буде побачити, як наше покоління уявляє собі майбутнє. А також вони представлять нам зміни, які вони зробили б не тільки у своєму місті або державі, а й у своєму житті! Також, юні журналісти зможуть розповісти про тих, кого вони вважають своїми героями. І мова зовсім не про Бетменів чи Людину-павука, а про реальних людей, яких вони зустрічали.

Матеріали учасників переглядатиме спеціальне журі, яке і визначить переможців. Роботи переможців у кожній номінації отримають знижки на перший рік навчання в УГІ (спеціальність 061 «Журналістика»), а також фінансову винагороду: 1000 грн. за перше місце в кожній номінації.

Кращі роботи учасників будуть оприлюднені у засобах масової інформації, що є партнерами конкурсу. А про тих, хто ж виборов перші місця ми зможемо дізнатися 24 травня на урочистій церемонії «Випуск-2019» в УГІ, а також на сайті інституту.

Нагадаємо, що в номінації «Для тих, хто пише» торік перемогу здобули:
1 місце – Юрій Поліщук (Львів) з роботою «Освіта – двері в майбутнє».
2 місце – Юлія Біленька (Гостомель). Назва роботи: «Людина, яка своєю працею та любов’ю до життя змінює світ».
3 місце – Наталія Яницька (Гостомель). Назва роботи: «Україна – це Європа, Гостомель – це частина України».

В номінації «Для тих, хто знімає відео» перше місце здобула Альона Білик з роботою «Тінь майбутнього».

Переможці конкурсу отримали знижки на перший рік навчання за умови вступу на спеціальність «Журналістика» у 2018 році, а також були запрошені на тренінг відомого бразильського журналіста з 23 по 26 квітня, який відбувся на території Українського гуманітарного інституту.

Лідія Зубчук

One thought on “Що можна виграти, взявши участь у Конкурсі юних журналістів?