На благодійному концерті зібрали 35 тис гривень

Щорічний благодійний концерт «Барви осені» зібрав гостей Українського гуманітарного інституту, студентів, працівників та просто небайдужих людей. Кожен бажаючий міг прийти на концерт, насолодитися музикою і пожертвувати гроші хворому хлопчику Олексію Кутняку. На святі виступили співачка Анна Кіндзерська, заслужений артист України Дмитро Андрієць та гурт «Inside me».

«Мені дуже сподобалось різноманіття, те, що виступали нові люди, а також проведені ведучими цікаві ігри для глядачів», – поділилася своїми враженнями Злата Лузіна.

Концерт розпочала група прославлення натхненними піснями. «Мені дуже подобається пісня «В городе тихая осень» і я був радий почути її тут і співати разом з усім залом», – поділився Дарій Верещак.

Про групу «Inside me» один із глядачів сказав, що такий виступ він бачив тільки по телевізору і що йому було неймовірно почути живу музику. Одному із гостей, який приїхав із Одеси дуже сподобався спів Дмитра та Анни.

Глядачі після концерту мали можливість купити солодощі на благодійному ярмарку. Виручені гроші також призначалися для хворого хлопчика. Гарні виступи, хороша атмосфера і солодке завершення вечора для глядачів, стало благословенням для батьків Олексія.

Всього ж на благодійному концерті зібрали близько 35 тис. гривень.

Мар’яна Сидорочкіна