Студентки-дизайнерки отримали відзнаки за перемогу у конкурсі

Студентка спеціальності “Дизайн” Анжела Василенко отримала відзнаку за почесне третє місце у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo». Нагороду студентці вручив особисто в.о. завідувача Кафедрою дизайну Валерій Булатов.

“Це приємна подія для Кафедри дизайну. Результатом участі у Міжнародному мистецькому конкурсі двох наших здобувачів стало здобуття двох призових місць, а саме: перше і третє місце. Вітаємо переможців Богдану Рудницьку (1 місце) і Анжелу Василенко (3 місце). Радіємо за вас! Подальших успіхів вам!” – побажав Валерій Булатов.

Відзнаку переможниці конкурсу Богдані Рудницькій обовʼязково передадуть згодом, адже вона студентка заочного відділення, тому не змогла приїхати на нагородження.

Нагадаємо, що Міжнародний конкурс із комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» має на меті надати молоді майданчик для показу авторських розробок у галузях комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та вебдизайну. Організаторами є Бриджвотерський державний університет (США), Університет Яна Длугоша (Польща), Університет Малтепе (Туреччина), Вільний університет Тбілісі (Грузія), Ужгородський Національний університет (Україна).

Студенти Українського гуманітарного інституту беруть участь у цьому конкурсі другий рік поспіль. Тема цього року була “Я дружу з Плутоном і не тільки”. Дізнатися детальніше про конкурс, а також переглянути роботи студенток можна тут.