Студенти дізналися, як зберігати еко-підхід у виробництві

«Побачити краще, ніж почути!» – кажуть студенти кафедри економічної кібернетики, фінансів та менеджменту УГІ, які на цьому тижні відвідали підприємство «Екоплант» міжнародної косметичної компанії «Elfa Group» в місті Малин Житомирської області. Основними навчальними цілями екскурсії були знайомство з операційною системою підприємства, інструментами інформаційної підтримки її функціонування.

Відкритість керівництва та фахівців Екопланту до учасників заходу, бажання з боку студентів отримати як можна більше інформації з практичної діяльності призвело до того, що запланована година екскурсії перетворилася на 2,5 години. Завдяки візиту на успішне підприємство студенти дізналися, як реалізація теоретичних принципів менеджменту на підставі сучасних інформаційних технологій дозволяє підвищувати конкурентоспроможність, зберігаючи еко-підхід до виробництва косметичної продукції.

Павлу Могилюку, студенту 4 курсу сподобалося: «Мої враження від екскурсії можна висловити у китайському прислів’ї. «Побачити краще, ніж почути, пізнати краще, ніж побачити, зробити краще, ніж пізнати.» Ця поїздка розширила мій кругозір, давши зрозуміти, яка різниця між теоретичною інформацією та практичним прикладом функціонування виробництва загалом. Залишилося лише застосувати всі отримані знання практично, створивши своє власне виробництво. Впевнений, що саме завдяки таким екскурсіям студент справді набагато швидше засвоїть отриманий матеріал і зрозуміє його практичне застосування, що, на мою думку, найважливіше, чому має навчитися студент. І взагалі, це дуже корисно спілкуватися з керівником, який має багатий досвід».

«Під час екскурсії дуже важливим було те, що ми завжди були біля директора, – людини, яка брала участь у створенні підприємства і розвиває його зараз. Особливо оцінив можливість найнеймовірніших питань, на які керівник спокійно відповідав. Приваблює перспектива практики, незважаючи на суттєву відстань між Бучею та Малином. Вразила наявність багатьох сертифікатів якості, без яких можна працювати, і які коштують багато. проте вони є. Подобалася прозорість, офіційність», – говорить Андрій Шнуренко, студент 3 курсу.

Андрій Бондаренко, студент 3 курсу сказав: «Хочеться відзначити неймовірно чистоту на виробництві. У навчанні знадобиться розуміння застосовності та необхідності отримуваних знань».