Студенти-дизайнери взяли участь у виставці “Жінка в полумʼї війни”

У Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука проводиться виставка «Українська жінка в полум’ї війни».

У рамках цього заходу відбувся музично-поетичний театралізований перформанс, в якому взяли участь поети Серго Сокольник, Олег Побережний, Оксана Кузів, а також музично-поетичні гурти «Темна Матерія» та «Анга Зелена», співачки Оксана Науменко й Анічка, сучасний естрадний театр «Шарж» НАКККІМ, художниця Анастасія Осмаловська.

Особливу увагу заслуговував виступ чоловічого хору Українського гуманітарного інституту під керівництвом Дани Доманської.

Загалом, серед шістнадцяти поданих мистецьких проєктів на головну виставку було відібрано лише сім робіт, що свідчить про їхню високу якість і значущість. Серед переможців були студенти Кафедри графічного дизайну Українського гуманітарного інституту.

“Жінка-мати, жінка-воїн” Денис Соломʼяний
“Зруйноване майбутнє” Сергій Ільніцький
“Ми віримо!” Олеся Бабюк
“Біль втрат” Анастасія Шевко

Відбір робіт для головної виставки проводив Володимир Хижинський, кандидат мистецтвознавства, доцент та член Національної Спілки художників України.

Виставка триватиме протягом місяця, а організатори запрошують всіх охочих прийти й насолодитися творчістю талановитих молодих художників.

Карина Тімкова