Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search
Студенти відвідали компанію “Ecosoft” 

Студенти першого, другого та третього курсів Кафедри інформаційних систем і технологій, фінансів та менеджменту завітали на виробництво до компанії “Ecosoft“, що спеціалізується на виробництві фільтрів та систем очищення води для домашнього, комерційного та промислового використання. Це було виїзне заняття в рамках дисциплін “Мікроекономіка” та “Економіка й фінанси підприємств”, на яких студенти аналізують конкретні приклади виробників та визначають їхню ефективність. 

Виробничі потужності підприємства розташовані в Ірпені, місті, яке сильно постраждало внаслідок російських обстрілів на початку повномасштабного вторгнення. У березні 2022 року підприємство виробництва та склад були повністю зруйновані російськими окупантами, а частина офісного приміщення також постраждала від нищівних наслідків вторгнення. Проте вже у квітні того ж року керівники фірми повернулися, щоб відбудовувати виробництво. Адже 70% частки ринку в Україні з виробництва та продажу фільтрів для води складає продукція саме цієї компанії. Наразі компанія “Ecosoft” експортує свою продукцію до шістдесяти країн світу. 

Студенти побачили усі етапи створення елементів та частин із яких складаються фільтри для очищення води. Можна було спостерігати за роботою приладів, перевіркою якості продукції та організацією виробничого процесу. Були представлені фільтри різних розмірів: від найменших до величезних, які спроможні очищувати воду навіть для невеликого міста. Значну увагу приділили ознайомленню із системою зворотного осмосу, що передбачає більш якісне очищення води. Студенти докладно розглянули будову та механізм роботи саме таких фільтрів. 

В.о. ректора УГІ Людмила Штанько, яка була ініціаторкою заходу, зазначає: “Нам дуже приємно відвідати “Ecosoft” – таке велике й потужне виробництво. Приємно, що вони дуже відкриті для взаємодії та екскурсій для студентів – все було чітко організовано. Тому від імені закладу освіти висловлюємо подяку”. 

Студент другого курсу Олег Осауленко розповідає, що йому було досить цікаво дізнатися історію виробництва, із чого все розпочиналося, як із маленької організації, створеної сімʼєю хіміків, сформувалась компанія, що на даний момент є частиною австрійського холдингу Best Water Technology – лідера світової водопідготовки. А студентка спеціальності Менеджмент зазначила: «Надзвичайно надихає те, що попри війну “Ecosoft” відновлюється та розбудовується. Хоча загроза знищення вже майже відбудованого виробництва досі існує, все ж працівники на чолі із керівництвом рухаються вперед. Це мотивує!» Анастасія Кисіль, яка навчається на першому курсі була вражена масштабами та організацією процесу виробництва. Вона дуже вдячна організаторам за такий захід, адже було дійсно цікаво та пізнавально. 

“Ми дуже сподіваємося, що надалі ми продовжимо взаємодію з компанією “Ecosoft”. Що наші студенти проходитимуть практику на базі підприємства, а також зможуть стажуватися і працювати. Така взаємодія із сектором бізнесу є дуже важливою для закладів вищої освіти. Особливо в контексті наших економічних спеціальностей ми розвиваємо таку взаємодію і нарощуємо базу наших партнерів, де б студенти могли долучатися як практиканти, стажери і майбутні працівники”, – зазначає Людмила Штанько.

Тетяна Рибак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *