Студенти відвідали притулок для тварин

21 жовтня студентська рада організувала похід в місцевий притулок для тварин “Сіріус”. Всі охочі мали змогу взяти участь у благодійному проєкті, де кожен міг фізично допомогти, адже робочих рук в притулку критично не вистачає. Такий захід відбувається вже не вперше. Прочитати, як це було минулого разу, можна тут.

В результаті зібралося 20 чоловік. Студенти допомагали чим могли: прибирали, розносили їжу, воду, ну і звісно, розважали тварин. На цей проєкт було виділено 1000 грн, тому був придбаний різноманітний інвентар, якого найбільше не вистачало.

“Це була чудова можливість провести час з користю та повною мірою насолодитися цими найвірнішими створіннями. Однак, в той самий час, це просто неймовірний зсув парадигми. Адже, коли буваєш там вперше, то реальність не співпадає із сподіваннями. І розумієш, що ті, хто там працює, дійсно горять своєю справою і роблять це не для власної користі, а заради того, щоб зробити цей світ хоч трохи кращим, заради добра. Добро починається з кожного із нас!”, – поділилася своїми враженнями Злата Лузіна, студентка 2 курсу спеціальності “Психологія”.

“З кожним проєктом все більше стверджуюсь, що ми з студентами можемо робити великі справи. Після походу в притулок я переконалась, що добра справа – це не лише допомога людині, а й піклування про чотирилапих друзів. За два дні після виставлення оголошення про проєкт мені написало близько 20 людей. Але ж це в самий розпал навчального процесу! Ми зібрали команду неймовірно швидко і тому була  впевненість, що похід до тваринного притулку має пройти успішно. Я вважаю, що найбільший успіх цього проєкту не лише в покращенні умов для тварин, а й у допомозі  та підтримці працівників притулку. На жаль, персоналу бракує, і вони щиро зраділи, побачивши 20 людей, готових безкорисно допомогти. Ми змогли дати впевненість персоналу, що їх праця цінується, і є люди, які готові прийти на допомогу. Ми досягли поставленої цілі, і за це подяка нашим студентам! – розповіла організатор проекту Емілія Мельничук.

Альона Терещук