![Традиційне свято Арбузнік відбулося в УГІ](https://ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC0108-scaled.jpg)
9 вересня на території Українського гуманітарного інституту відбулась одна з найдовгоочікуваніших подій осені, яка відбувається щорічно – Арбузнік. Цього року свято було ще більш приємним тому, що у 2020 році через карантинні обмеження його не проводили. Студентська рада підготували 7 веселих конкурсів, а за звання найспортивніших і найспритніших змагалися 6 команд, серед яких були і працівники.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC0071.jpg?resize=640%2C425&ssl=1)
На початку спортивної гри до глядачів та учасників звернулися завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Валерій Терещенко та ректорка УГІ Людмила Штанько. Вони побажали чесної, веселої та захопливої гри, а також закликали бути обережними під час проходження різних етапів, естафет. А Петро Ніколенко, міністр спорту студенсткої ради подякував усім, хто виявив бажання брати участь в Арбузніку.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC0143.jpg?resize=640%2C425&ssl=1)
Гра розпочалась. Кожна з команд чудово справлялась з нелегкими завданнями, рухались одна за одною з невеликим відривом. Найбільше глядачам сподобався конкурс, коли потрібно були з’їсти яблуко без допомоги рук, бій мішками, а також змагання із найшвидшого поїдання кавуна.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC0092.jpg?resize=640%2C425&ssl=1)
За результатами змагань 1 місце виборола команда богословів “Колгосп”, яким вручили головний приз – піцу, друге місце зайняла команда “Адмінка”. Переможці отримали також медалі. А найголовніше, всі присутні на святі насолодилися смачними, соковитими кавунами. А першокурсники таким чином змогли більше познайомитися зі студентським життям УГІ.
![](https://i0.wp.com/ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/1631211082704.jpg?resize=640%2C425&ssl=1)
“Ніколи подібного не бачила, але це було чудово. Крута ідея провести цікаво час”, – ділиться своїми враженнями студентка першого курсу спеціальності “Журналістика” Анастасія Житньок.
Надія Ярова