Традиційне свято Арбузнік відбулося в УГІ

9 вересня на території Українського гуманітарного інституту відбулась одна з найдовгоочікуваніших подій осені, яка відбувається щорічно – Арбузнік. Цього року свято було ще більш приємним тому, що у 2020 році через карантинні обмеження його не проводили. Студентська рада підготували 7 веселих конкурсів, а за звання найспортивніших і найспритніших змагалися 6 команд, серед яких були і працівники.

На початку спортивної гри до глядачів та учасників звернулися завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Валерій Терещенко та ректорка УГІ Людмила Штанько. Вони побажали чесної, веселої та захопливої гри, а також закликали бути обережними під час проходження різних етапів, естафет. А Петро Ніколенко, міністр спорту студенсткої ради подякував усім, хто виявив бажання брати участь в Арбузніку.

Гра розпочалась. Кожна з команд чудово справлялась з нелегкими завданнями, рухались одна за одною з невеликим відривом. Найбільше глядачам сподобався конкурс, коли потрібно були з’їсти яблуко без допомоги рук, бій мішками, а також змагання із найшвидшого поїдання кавуна.

За результатами змагань 1 місце виборола команда богословів “Колгосп”, яким вручили головний приз – піцу, друге місце зайняла команда “Адмінка”. Переможці отримали також медалі. А найголовніше, всі присутні на святі насолодилися смачними, соковитими кавунами. А першокурсники таким чином змогли більше познайомитися зі студентським життям УГІ.

“Ніколи подібного не бачила, але це було чудово. Крута ідея провести цікаво час”, – ділиться своїми враженнями студентка першого курсу спеціальності “Журналістика” Анастасія Житньок.

Надія Ярова