Традиційний вечір для “уже не школоти”

10 вересня 2019 року в Українському гуманітарному інституті відбувся щорічний захід: Вечір першокурсника, організатором якого була Студентська рада УГІ. Ведучими на святі були Денис Козоріз та Оля Рибак, саме вони створювали веселу та цікаву атмосферу протягом усього вечора. Присутніми були самі першокурсники, а також другий, третій та четвертий курси мали змогу відвідати вечір, поспілкуватись з новими студентами та допомогти їм влитися в велику, дружню студентську сім’ю.

Перед початком свята Студентська рада розповсюдила оголошення з умовами участі в квесті, який відбувся перед офіційною частиною. Першокурсники обов’язково мали мати із собою: 14 гривень, зелені шкарпетки, кросівки/кеди та гарний настрій. Студенти були вражені та заінтриговані умовами квесту, припущення щодо зелених шкарпеток були досить різними та цікавими.

Насправді, ідея квесту полягала в тому, щоб познайомити студентів першого курсу з головними та дуже важливими локаціями в місті Буча, які протягом навчання вони неодноразово відвідають. Першокурсники побували в таких місцях як: АТБ, парк, NOVUS та ще в декількох цікавих місцях.

На території УГІ “мандрівників” вже чекала затишна атмосфера, смаколики та гаряче какао. Студенти брали участь у різноманітних конкурсах, які для них підготувала Студентська рада. На завершення, студент четвертого курсу богословського факультету, Володимир Михед, виступив з духовними настановами та порадами для першокурсників.

“Коли я почула кількість першокурсників, цифра здалася мені занадто великою і мені стало страшно. В цьому році такий звичайний захід, як вечір першокурсника, довелося організовувати на 150 чоловік! Порівняно з минулими роками це дійсно багато, але я дуже вдячна Студентській раді за їхню підтримку та допомогу в організації цього свята. Першокурсники мене також потішили, вони були активними учасниками, все було круто! Щиро вірю та надіюсь, що так буде завжди”, – говорить одна з організаторів заходу, міністр культури СР Анжеліка Ювженко.

Своїми враженнями також поділилася першокурсниця Ілона Коваль: ”Вечір був дуже атмосферним та по-особливому затишним. Круті конкурси, смачне какао та багато нових знайомств. Переповнюють тільки позитивні емоції”.

Вечір першокурсника був завершений на позитивній ноті, тому подарував студентам гарний настрій.

Яна Кулібаба