Турнір з шахів: запекла боротьба

Поки навчання набирає нових обертів, наші студенти із захопленням беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях.

І одним із таких змагань став турнір із шахів. Він пройшов у четвер 3 лютого. У цьому змаганні брало участь 10 учасників. Кожен учасник мав зіграти з усіма 9 суперниками. Наприкінці змагань Петро Ніколенко, міністр спорту в студентській раді підраховував бали кожного учасника. Той, хто набрав найбільшу кількість балів, зайняв перше місце.

Ми запитали в учасників їх очікування від турніру. Ось що вони відповіли.

«По-перше, хочу отримати задоволення від гри, бо я люблю шахи. По-друге, перемогти і тільки перемогти, лише перше місце. І піти звідси задоволеним з піцою», – говорив Петро.

«Декілька останніх турнірів у мене були не погані шанси навіть на перше місце. Тому я очікую як мінімум потрапити в першу трійку та отримати приз. Ну якщо не ввійду в ту трійку, то провести гарно час, познайомитися краще з людьми, напрягти мізки. І провести час краще, ніж зазвичай», – сподівався Богдан Нікітін.

«Очікую прийти і всіх “розкидати”», – вірив В’ячеслав Ільченко.

«Очікую потрапити в трійку», – мріяв Євгеній Сільченко.

Перше місце в рівній боротьбі посів студент-богослов 4 курсу Петро Остапчук. Друге почесне місце отримав богослов 3 курсу Богдан Нікітін. А третє місце було розділено між двома учасниками В’ячеславом Ільченко (богослов 3 курсу) та Євгенієм Сільченко (фінансист 2 курсу).

Після завершення ми запитали тих самих людей про те, чи виправдалися їх очікування і чи задоволені вони грою?

«Так, мої очікування повністю виправдалися. Грою я дуже задоволений. До речі, в минулих роках не було таких сильних гравців. Я не знаю, чи то хлопці зросли, чи то я став слабшим. Гра була сильною, і в декількох ігор довелось докласти максимум зусиль», – розповів Петро.

«Очікування виправдалися. Навіть була надія на перше місце. Особливо вона була під час фінальної партії з Петром і тому я трохи напряг мізки. Я своє завдання виконав і задоволений грою», – радіє Богдан.

«Реальність дуже жорстока. Не все так легко, як би хотілося, але я отримав задоволення від гри», – говорить В’ячеслав

«Мої очікування виправдалися. Чудово себе відчуваю на третьому місці разом зі Славіком. Змагався як міг», – розповідає Євгеній.

Ось так і пройшов турнір з шахів серед студентів Українського гуманітарного інституту.

Надія Симоненко