УГІ уклав договір про співпрацю з Відділенням Національного Олімпійського Комітету в Київській області

В.о. ректора Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько та голова Відділення Національного Олімпійського Комітету (НОК) України в Київській області Ігор Малинський 24 січня уклали стратегічну угоду про співпрацю.

Ця угода є історично важливим кроком уперед у сприянні спорту та фізичній активності серед мешканців області, а також у підтримці розвитку спортивної інфраструктури та олімпійського руху. Разом із цим студенти, викладачі та адміністрація підтримали українську юнацьку збірну, адже наразі в Канвоні (Південна Корея) відбувається IV Зимова Юнацька Олімпіада.

Відділення НОК України у Київській області та УГІ будуть спільно працювати над проєктами, спрямованими на підтримку молодіжного спорту, організацію спортивних заходів та підвищення рівня фізичної активності в області. Також передбачений обмін досвідом та аналітичними даними для покращення тренерської роботи та розвитку талановитих спортсменів.

Ігор Малинський, голова Відділення НОК України в Київській області висловив враження від підписання цієї важливої угоди: “Це відмінний день для нас і всіх любителів спорту в нашій області. Укладена угода з Українським гуманітарним інститутом відкриває нові перспективи співпраці, які позитивно вплинуть на розвиток фізичної культури та спорту серед наших громадян”.

Виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області, Вадим Гаєвий, поділився своїми очікуваннями від цієї співпраці: “Ми віримо, що спорт є справжнім катализатором позитивних змін у суспільстві. Ця угода створює унікальну можливість зміцнення спортивних зв’язків та спільної роботи над розвитком олімпійського руху в Київській області.”

Представники Українського гуманітарного інституту також висловили радісні очікування від партнерства: “Ми вітаємо можливість співпраці з видатними лідерами спортивного руху в Київській області. Спільні зусилля допоможуть зміцнити наше спортивне співтовариство та забезпечити якісний розвиток спорту в регіоні”.

Угода (Меморандум), укладена між Відділенням НОК України в Київській області та Українським гуманітарним інститутом, відкриє нові можливості для розвитку спорту, підтримки молодих талантів та підвищення рівня фізичної активності серед населення. Це партнерство створює основу для сталого співробітництва, спрямованого на підняття Київської області на новий рівень у спортивному світі.