УГІ співпрацює з відділенням Національного олімпійського комітету Київської області

Цієї середи, 24 лютого, на ранковій годині спілкування офіційно визнали договір між відділенням Національного олімпійського комітету Київської області й Українським гуманітарним інститутом. На заході були присутні представники спортивної організації та ректорка вузу. Кожен студент міг бути очевидцем і поставити питання олімпійцям.

Зміст договору полягає у тісній співпраці комітету з інститутом. На території вищого навчального закладу олімпійський рух може проводити як міські, так і всеукраїнські турніри. Приміщення спортивної зали та майданчик можуть уже дозволити планування подібних заходів.

Своїми пропозиціями студенти можуть безпосередньо ділитись із олімпійцями. Контакти відповідальних осіб можна знайти у їхнього колишнього наставника, завідувача кафедри Методики й теорії фізичного виховання Валерія Терещенка.

Аріна Швець